Výrobky těchto firem naleznete v naší nabídce:

Francouzská kojenecká výživa v BIO kvalitě, nabízí ucelenou řadu výrobků od novorozeneckého věku až pro děti do tří let věku. Vysoce kvalitní výrobky pocházi ze surovin ekologického zemědělství zemí Francie, Itálie, Španělska, Holandska a Belgie.
Rakouská firma patřící mezi přední výrobce pracích plenkových systémů v Evropě. Díky moderním materiálům a důmyslnému tvaru, má PoPoLiNi všechny výhody jednorázových i klasických bavlněných plenek a přitom šetří nejen životní prostředí, ale i finanční náklady.
Švédský výrobce pratelného plenkového systému, který klade důraz na ekologii a fair trade přístup. Látkové pleny ImseVimse splňují nejnáročnější požadavky na biokvalitu.
Finská firma Babyidea vyrábí kvalitní, ekologicky šetrné látkové pleny z přírodních certifikovaných materiálů. Při výrobě klade důraz na ekologii a funkčnost.
Anglická firma zabývající se výrobou látkových plenek, klade vysoký důraz na materiál, zpracování a etické pracovní podmínky ve svých dílnách.
Anglická firma vyrábějící látkové pleny a potřeby pro maminky z konopí a bavlny. Jejich výrobky jsou hebké jako peříčko, velmi savé a s vynikající trvanlivostí.
Výrobce prvního českého plenkového systému, specializuje se na výrobu moderních látkových plen pro děti a výrobou hygienických pomůcek pro dospělé.
Výrobce kvalitního plenkového systému a doplňků pro miminka.
Plenkový systém, který vyniká krásnými a funkčními kalhotkami, a vkládacími plenkami z bambusu. Všechny produkty Bamboolik vznikají a jsou testovány v ČR.
Ergonomická nosítka přináší volnost, pocit sounáležitosti, vnímání blízkosti a mnoho pozitivních emotivních zážitků. Při nošení dětí je kladen důraz na zdravotní hledisko toho, kdo nosí a toho kdo je nošen. Manduca umožňuje ergonomické nošení s dokonalou oporou zad a správným postavením končetin.
Je značka bio oblečení, které nelze popsat, prostě jej musíte cítit. Výrobcem značky Iobio je rakouská firma PoPoLiNi. K výrobě je používána biobavlna, vlna a hedvábí.
Je nová koncepce v oblékání nejmenších - alternativa k oblečení, které oblékáte pouze krátkou dobu, alternativa k nepříliš ryzím materiálům, alternativa k znečištěné Zemi. Všechny oděvy jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů (merino vlna, bio bavlna). Klasické pruhy pro kombinaci, retro vzory pro slunce každodenního rána, oboustranost pro změny nálady a ukrytí stop zatoulaných borůvek.
Firma se sídlem v Žeravicích nabízí širokou škálu oblečení pro miminka i větší děti. Vytváří jedinečné kolekce, a ty pak vyrábí v omezeném počtu kusů. Hlavní prioritou při výběru materiálů pro výrobu oděvů je vždy kvalita garantovaná českými výrobci. Od roku 2008 vyrábí také oblečení z úpletů z bio bavlny a bambusu.
Kolekce funkčního spodního i svrchního prádla pro miminka, děti a dospělé z jemné bio merino vlny z kontrolovaného biochovu, z neupravené vlny s hedvábím a bio bavlny s hedvábím.
Funkční merinovlněné oblečení pro miminka i starší děti. Krásné designy, 100% bio merino vlna či kombinace bio merino vlny a bavlny pro citlivější pokožku.
Krásná kolekce biobavlněného luxusního oblečení s velmi nápaditými vzory. Vysokogramážní biobavlněný materiál, jemný a velmi příjemný na dotek.
Luxusní kolekce biobavlněného oblečení pro miminka i starší děti, sezónně laděné vzory, kvalitní materiál.
Celosvětový hit pro nejmenší. Chrání citlivé dětské nožičky před prochladnutím. Babylegs Organic jsou vyrobeny z biobavlny, použita barviva certifikovaná dle OEKO-TEX 100.
Český výrobce nejen dětského oblečení s elánem a krásnými nápady.
Zpracovatel kůží a výrobce kožešinových doplňků ze Salzburgu (Rakousko), produkce pro děti je vyráběna především z ovčí kůže pocházející z biochovů.
Ekologicky šetrné prací a čistící přípravky. Velkou výhodou pracího programu je jeho "stavebnicový" systém, jehož jednotlivé složky se navzájem doplňují a vy si tak můžete vybrat jen ty části, které právě potřebujete.
Výrobce ekologicky šetrných čisticích a úklidových prostředků, pracího programu Permon, kosmetiky, gelů s bylinnými výtažky a doplňků stravy.
Kosmetika anglické firmy splňující nejpřísnější požadavky na kosmetiku šetrnou k dětem a přírodě. Při výběru surovin klade důraz na kvalitní přírodní suroviny s bio certifikací. Produkty neobsahují barviva, syntetické vůně, parabeny a sodium laurylsulfát. Kosmetika není testována na zvířatech a je vhodná i pro vegeteriány.
Dětské uklidňující bylinné ubrousky. Přírodní, jemné a vysoce účinné pro citlivou pokožku Vašeho dítěte.
Značka kvalitných mýdlových ořechů, dovážených přímo z Indie.
Pod značkou MaM najdete produkty, které firma navrhuje ve spolupráci s ostatními maminkami a malými firmami po celém světě. Nezanedbávají ani estetickou stránku oblečení a ekologický přístup k výrobě. Vždy, když si zvolíte produkty MAM, můžet si být jisti nejvyšší kvalitou použitých materiálů a propracovaným designem.
Americký výrobce dámských vložek z biobavlny.
Výrobce menstruačních pohárků ze silikonu.
Finský výrobce menstruačního pohárku Lunette™. Jeho používání je velmi jednoduché a je bezpečnou a hygienickou alternativou k jednorázovým tamponům a vložkám.
Australský výrobce slunečních brýlí a oděvů s UV filtrem. Všechny výrobky jsou testovány na bezpečnost. Unikátní systém upevnění slunečních brýlí pomocí neoprénového pásku umožňuje jejich použití od nejnižšího věku.
Moderní nádoby na nápoje CONTIGO® jsou skvělým příkladem inovace, kvality a neotřelého designu. Nádoby se systémem uzávěrů AUTOSEAL® a nejmodernější vakuovou izolací u termosek byly zkounstruovány tak, aby zvýšily komfort obsluhy a snížily čas potřebný na údržbu. K tomu přinášejí všechny nádoby dosud nevídanou úroveň bezpečnosti a až 100%ní eliminaci nechtěného rozlití, což je vlastnost nesmírně vítaná především u dětských modelů.
Potřeby pro miminka i jejich rodiče. V nabídce této firmy naleznete všechny doplňky, které jsou potřebné pro krmení, hygienu, bezpečnost, spinkání, koupání. Všechny produkty jsou atestované přímo v ČR (Institut pro testování a certifikaci Zlín, Státní zdravotní ústav Praha).
Měkké kožené capáčky se zdravotním atestem. Neomezují nožičku v pohybu, což je důležité, když dítě začíná chodit, ale stavění se na nožičky ještě kombinuje s lezením. Pokud není nožička v pohybu omezována, je podporován vývoj koordinačních schopností, posilují se svaly a šlachy. Měkká kůže capáčků se výborně nožce přizpůsobí, nechává jí dostatek prostoru pro růst, nijak ji nestlačuje a nedeformuje. Capáčky mají nádherné designy.
Zvěčněte si otisky ručičky nebo nožičky vašeho miminka. Pořiďte si kompletní sadu pro otisk ručičky či nožičky.